Tyto stránky jsou určeny všem, kteří vlastní telefon nebo tablet se systémem Android  a rádi by svůj přístroj využívali trochu více, než jen na telefonování a pouštění hudby. Představíme Vám praktické aplikace, naučíme základy ovládání a v  jednoduchých návodech ukážeme, co vše se dá s takovým telefonem dělat.

Chytrý telefon dnes vlastní skoro každý. Říká se mu sice telefon, ale jde o malý počítač s mnohem větším výpočetním výkonem, než měli stolní počítače ještě před pár lety. Běží na něm moderní plnohodnotný operační systém Android a existuje pro něj mnoho miliónů různých aplikací.

Jen malé procento uživatelů dokáže tento přístroj plnohodnotně využít. Lidé si kupují nejnovější modely se závratným hardwarovým vybavením (a cenou), ale maximálně si na nich pouští muziku a čtou internet (a občas z nich také ještě telefonují).

Tyto stránky jsou určeny všem, kteří by rádi využili i dalších možností, které jim tyto přístroje nabízejí. Měli by být srozumitelné běžným uživatelům.

Najdete zde:

  • Popis zajímavých funkcí a možností systému Android
  • Popis základního ovládání telefonu
  • Představení praktických aplikací pro Váš telefon
  • Popis oblastí, ve kterých můžete telefon využít (navigace, hudba, fotky, knihy, bussines aplikace…)

Návody jsou psány jednoduše a srozumitelně. Snažíme se nezabíhat do zbytečných detailů. Vše je provázané formou wikipedie, v článcích najdete odkazy do sekce základního ovládání.

Nebojte se nám napsat do komentářů, pokud jste něco nepochopili, nebo se Vám to nedaří dle našeho návodu provést.