Podrobnosti o kontaktu při příchozím hovoru

Víte, kdo Vám volá? Máte pečlivě vyplněné kontakty,  včetně třeba firmy? A Váš telefon zobrazuje pouze  jméno volajícího? Tak právě pro Vás je určena aplikace CONTACT details.

Kdo mi to vlastně volá? Jednoduchá aplikace CONTACT details během příchozího (a volitelně i odchozího) hovoru zobrazí malé vyskakovací okno s dalšími podrobnostmi o volajícím. Krom obvykle zobrazovaného jména a tel. čísla tak můžete vidět  i další položky, které máte u kontaktu vyplněné ( firmu, adresu, webovou stránku…).

Zvlášť zobrazení firmy je velmi užitečné a mnohé telefonní aplikace ho bohužel nepodporují. Kdo má v telefonu uloženo kontaktů více (obchodníci), obvykle si nepamatuje jména, ale právě firmy. Klasická tel. aplikace třeba u Samsungu vypíše jen to, že volá Josef Novák. CONTACT details k tomu vypíše malou vizitku i s dalšími údaji, tedy že je Josef Novák ze společnosti SCAN contact, přidá i adresu a web.

CONTACT details
CONTACT details
Vývojář: Jan Laš
Cena: Zdarma

Okno s informacemi o kontaktu se objeví při každém volání, i pokud je telefon právě zamčený. Pozici okna můžete posunutím upravit, aby nezakrývalo důležité ovládací prvky Vaší telefonní aplikace.

Takto vypadá vyskakovací okno nad telefonní aplikací.

A v nastavení můžete určit, které položky kontaktu chcete vypisovat (položka se vypíše, jen když je vyplněná). Můžete vybírat ze jména, firmy, emailu, adresy, webové stránky a poznámky. Navíc u každé položky můžete vybrat jednu ze 3 velikostí písma.

POZOR, na systému MIUI (telefony XIAOMI) je potřeba nastavit speciální oprávnění pro tuto aplikaci. Jde o povolení vyskakovacích oken a automatického spouštění. Aplikace Vás na správné nastavení navede ve speciálním menu.

Aplikace CONTACT details využívá pouze informace uložené ve Vašem adresáři. Neprohledává tedy žádné externí databáze a nesnaží se dohledat neznámá čísla. Pokud je telefonní číslo neznáme, nebo u kontaktu žádné další informace nemáte, nic se nevypíše.

Share This