iVysílání – video archiv České televize

Archiv odvysílaných pořadů České televize, který obsahuje více než 4 roky videoobsahu. Podívejte se na svém telefonu na oblíbené seriály, dokumenty či pohádky.

Na stránkách www.ceskatelevize.cz/ivysilani/ je k dispozici  video archiv České televize. Můžete se zde podívat na odvysílané filmy, seriály, dokumenty, publicistické pořady, pohádky atd… Archiv obsahuje videoobsah za více jak 4 roky. Není zde všechno, ale je tady toho opravdu hodně.

Tento archiv můžete využívat nejen z webového prohlížeče, ale také ze svého mobilu či tabletu pomocí aplikace iVysílání České televize. Pokud máte dlouho chvíli, pohodlně si zde pustíte vybraný pořad – tedy jste-li  na rozumném internetovém připojení.

iVysílání České televize
iVysílání České televize
Vývojář:
Cena: Zdarma

Aplikaci není třeba podrobně popisovat, ovládá se poměrně intuitivně. Vyhledáte si pořad (dle názvu, doporučení, data vysílání…) a ten si potom spustíte jako video. Více napoví obrázky.

iVysilání ČT - výběry
iVysilání ČT - pořady

Zobrazení na tabletu
iVysilání ČT - videopřehrávač

V komentářích v Obchodě Play si občas stěžují, že na některých zařízení či wifi sítích nefunguje přehrávání úplně dobře. Já jsem problémy neměl a  za vyzkoušení nic nedáte.

Share This